شرکت نرم افزاری هسته ارتباطی تابناک (هاتک)  با در دست داشتن ابزارها و تکنولوژی روز همواره سعی در سرعت بخشیدن به شکل دهی کسب و کارهای نوپا با هدف انتخاب هوشمندانه کرده است.

گروه شرکت های هاتک :

ویپی

ارائه دهنده راه کارهای سیستم های تلفنی Voip

ویپی عضو گروه شرکت های هاتک با ارائه سیستم های مبتنی بر IP  که امکانات زیادی همانند سیستم پاسخگویی خودکار، پیغام گیر صوتی،ضبط مکالمات، اتاق کنفرانس، امکان ارسال پیغام های دریافت شده به ایمیل کاربر، گزارش گیری کامل از تلفن های انجام شده  و غیره هستند  فعالیت خود را شروع کرده است .از ابزار های تولید شده می توان به نرم افزار مدیریت تماس ویپی اشاره کرد.

تعلیم یار

سیستم مدیریت آموزش -ویدئو کنفرانس-وبینار

شرکت نرم افزاری هاتک برای ساده سازی آموزش و یادگیری با اتصال همه ابزارهای دیجیتال معلمان در یک مکان دلخواه اقدام به بومی سازی بهترین سیستم مدیریت آموزش جهان کرده است.
در مورد یک کلاس درس فکر کنید بسیاری از کلاس ها در برخی از چیزهای اساسی مشترک هستند اما چه اتفاقی می افتدد هر کلاس درس ،منحصر به فرد باشد و توسط معلم شخصی سازی شده باشد و از امکاناتی نظیر ضبط جلسات در آخر جلسه بهره مند شوید این امر در حالی اتفاق می افتد که شما روی کاناپه منزل خود در حال استراحت می باشید و آرام قهوه خود را میل می کنید.
هدف از این سیستم آموزش و یادگیری الکترونیکی آسان دریک کلاس مجازی با استفاده از ابزارهای دیجیتال می باشد.

ره آوا

ارائه دهنده راهکارها صدا 

ره آوا عضو گروه شرکت های هاتک ارائه دهنده راه کارهای صدا و ساخت تیزرهای صوتی و تبلیغاتی ، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی می باشد.

انجمن تخصصی نرم افزار و فناوری هاتک

شرکت نرم افزار هاتک با تولید و توسعه انجمن تخصصی نرم افزار و فناوری سعی بر پوشش کلیه مفاهیم و مطالب نرم افزاری و سخت افزاری داشته است .

اعطای اشتراک رایگان نشریات خبری، علمی تخصصی و ارائه کارت عضویت انجمن از مزایای عضویت در انجمن می باشد.

تولید نرم افزار

شرکت نرم افزاری هاتک با تیم قدرمند خود اقدام به تولید نرم افزار های کاربردی کرده است.

  1. سیستم مدیریت برنامه ریزی هاتک
  2.  نرم افزار  مدیریتی سیستم تلفنی ویپی
  3. سیستم آموزش آنلاین هاتک

نتورکی

ارائه دهنده راهکارهای شبکه

نتورکی عضو گروه شرکت های هاتک با همکاری تیم تخصصی آیپی کار با تجربه حرفه ای در فناوری اطلاعات و شبکه های کامپیوتری ، از ابتدای فعالیت خود، ارائه خدمات شبکه را با رویکرد تخصصی نه تنها در حوزه اجرا و پیاده سازی بسترهای زیرساخت شبکه های سیمی و بی سیم بلکه در زمینه طراحی ، مشاوره و نظارت بر اجرای پروژه های پیچیده شبکه  آغاز کرده است...